Пошук
santehplast@ukr.net santehplast888 anyta535
 • +38 (098) 755 88 88
  • +38 (099) 559 95 59
  • ‎+38 (098) 755 58 88
Зворотнiй дзвiнок
 • Капельный полив IRtech.ua
 • Гнучкі труби

  Гнучка труба 40x50/L800
  Гнучка труба 40x40/50/L800
  Гнучка труба 40x50/L1200
  Гнучка труба 40x40/50/L1200
  Гнучка труба 1 ½"x40/L800
  Гнучка труба 1 ½"x50/L800
  Гнучка труба 1 ½"x40/50/L800
  Гнучка труба 1 ½"x40/L1200
  Гнучка труба 1 ½"x50/L1200
  Гнучка труба 1 ½"x40/50/L1200
  Армована гофра унітаза
  Гофра унітаза не армована
  Гофра для сифону SantehPlast із поліпропілену використовується для встановлення з будь-яким сифоном. Виріб допомагає швидко приєднати сантехніку до каналізації та закрити питання виведення стічних вод. Завдяки гнучким властивостям конструкцію легко монтувати у важкодоступному просторі між зливом та стоками. Труби не мають спаяних частин, що випускаються на нашому виробництві повністю литими. За рахунок такої конструкції збільшується довговічність та надійність патрубка.

  Гофр для сифонів
  За своєю суттю гофра – гнучка ребриста трубка, яка випускається у багатошаровому та одношаровому вигляді. Візуально виріб зовні ребристий, а з внутрішньої частини гладкий. Повсюдне використання гофрованих сполучних елементів викликано тим, що вони набагато надійніші за труби з гладкою поверхнею, зручні у застосуванні. Функція стиснення та розтягування дозволяє заощадити на кріпильних комплектуючих.

  гофра для сифону

  За призначенням гофра сифон виконує сполучну функцію для переведення відпрацьованих рідин каналізацію. Фактично елементи виконують роботу гідрозатворів. Зовнішній вигляд труб у вигляді букв U або S забезпечує захист кімнати від неприємних запахів.

  Сфера застосування патрубка
  Конструкція передбачає невеликий спуск, а потім підйом, долаючи які вода прямує в каналізаційну систему. Після закриття вентиля залишки рідини застряють у коліні сифона, утворюючи природну пробку.

  Використовувати гофровані елементи для сифонів SantehPlast можна для облаштування:

  раковин;
  кухонних мийок;
  пісуарів;
  ванни;
  умивальників;
  випусків;
  трапів;
  пральних та посудомийних машин.
  Чищення пластикових з'єднань слід виконувати після повного демонтажу сифона. Через малу товщину стін, виконувати механічну або компресійну прочищення каналізації невигідно. Через такі маніпуляції можливі незворотні пошкодження патрубка, і доведеться повністю змінювати гофровий сифон.

  Знайдіть відповідну модель у нашому каталозі або зв'яжіться з консультантами. Не забудьте повідомити, яка гнучка труба для сифона вам потрібна, призначення і тип конструкції, канали для підключення техніки, функції та приблизні габарити. Наш співробітник підкаже позитивні сторони гофр, допоможе дізнатися про відмінності, вимоги конкретних моделей.

  На вибір будуть запропоновані відповідні моделі, можна оформити замовлення онлайн та організувати оперативну доставку. Пропонуємо вигідні умови співпраці оптовим покупцям, є цікаві пропозиції для дилерів.