Пошук
santehplast@ukr.net santehplast888 anyta535
 • +38 (098) 755 88 88
  • +38 (099) 559 95 59
  • ‎+38 (098) 755 58 88
Зворотнiй дзвiнок
 • Капельный полив IRtech.ua
 • Фітинги SantehPlast

  Вибираємо та купуємо фітинги

  фитинги пвхКупити фітинги варто, якщо ви завжди хочете підтримувати водопровід або систему поливу у відмінному стані. Якщо поглянути на статистику аварій у ЖЕКу вашого району, то неважко помітити тенденцію: дуже багато з них трапляється саме через прорвані труби.
   

  Що таке фітінг?

  Фітінг - це елемент конструкції трубопроводу, який дозволяє з'єднати труби. Тобто, саме фітинги забезпечують можливість загортати труби, з'єднувати різні за товщиною труби та виконувати будь-які подібні функції, які потребують розведення тощо. За запитами «фітинг ціна» на вітчизняному ринку завжди можна знайти безліч виробів-підробок китайського виробництва. Однак, такі фітинги купити ми вкрай не рекомендуємо, тому що вони не виправдають очікувань - просто будуть не якісними і підведуть у невідповідний момент. Тлумачний фіттинг – це «здоров'я» та надійність вашого трубопроводу.

  Фітинги оптом за адекватними цінами.

  фитинги для полипропиленовых трубЯкщо ви хочете купити фітинги оптом – компанія Сантехпласт рада запропонувати вам свої послуги, тому що ми є безпосередньо виробником цього виду продукції.

  Поліпропіленові фітинги, по суті, виконують функцію в точності таку ж, як і моделі для труб з металу. Дуже часто їх з'єднують із трубами за допомогою зварювального апарату (фітинги для пластикових труб встановлюють по-іншому). Зазвичай зварювання виконують при температурі двісті шістдесят градусів за Цельсієм.

  На вітчизняному ринку представлені не лише фітинги для поліпропіленових труб, а й рішення металу. Останні поділяються на обтискні труби, фланцеві та зварного типу. Фітинги різьбового типу дуже популярні для сталевих труб, а для герметичності різьблення ущільнюється льоном з оліфою та залізним суриком, ниткою та стрічкою ФУМ.

  Якщо вам потрібні фітинги для поліетиленових труб, потрібно знати, що його поверхня (як зовнішня, так і внутрішня) не повинна мати сторонніх включень і раковин. Якщо вас цікавить зручність, потрібно використовувати фітинги обтискного типу, які дають можливість монтувати без використання зварювального апарату або різьблення.

  Асортимент компанії Сантехпласт – це максимально повний вибір фітингів як для любителів навести лад у будинку, підключити гідроакумулятор до системи водопостачання, так і для професіоналів, які приймають десятки викликів на день та працюють із найскладнішими випадками зі світу трубопроводів. Якщо ви збираєтеся зробити замовлення, але не знаєте точно, які саме фітинги вам знадобляться - можна поставити будь-яке питання нашим фахівцям, і вони дозволять усі ваші сумніви.

  Ви отримаєте саме фітинги, які вам потрібні. Крім того, не буде жодних затримок. Причому це стосується не лише великих партій, а й навіть найменших замовлень наших клієнтів. Ми не робимо відмінності, а ставимося до кожного замовника з душею з огляду на специфіку його замовлення.