Пошук
santehplast@ukr.net santehplast888 anyta535
 • +38 (098) 755 88 88
  • +38 (099) 559 95 59
  • ‎+38 (098) 755 58 88
Зворотнiй дзвiнок
 • Капельный полив IRtech.ua
 • Зливні шланги для пральних та посудомийних машин.

  Шланг заливний для пральних та посудомийних машин
  Шланг заливної для посудомийної машини дозволяє направити воду до техніки. Виріб використовується для приєднання пральної машинки від водопровідної труби до спеціального крана. Останній можна перекрити за потреби. Збереження особистого та сусідського ремонту залежить від надійності гумової деталі. Якщо шланг лопне під час роботи обладнання, то вся вода опиниться в приміщенні, що обернеться непередбаченими витратами.

  Продукція компанії SantehPlast відрізняється високою якістю, міцністю та тривалим терміном експлуатації. Заливний шланг пральної машини сертифікований за міжнародними стандартами якості UNI, ISO, DIN, NF та санітарними нормами ДСТУ Б В.2.5-14-98. Усі сертифікати в наявності. Ми працюємо на експорт.

  Особливості випуску заливних шлангів SantehPlast
  Наші вироби відрізняються зносостійкістю, гнучкістю, не ламаються. Матеріал – високоякісна гума, що витримує високі температури і не тріскається. На внутрішній частині деталі не формується вапняковий наліт та інші типи відкладень. У каталозі ви знайдете шланги для заливки води в машинку різної довжини.

  Виділимо наступні технічні характеристики заливного шланга для пральної машини SantehPlast:

  Випущені з гуми EPDM.
  Довжина від 1 до 5 метрів.
  Робочий тиск максимум 20 бар.
  Витримує діапазон температури від +5 до +93 градусів.
  Щоб у місцях з'єднання не було протікання, ми посилили зони металевими гільзами з накидними гайками для монтажу. Вони виконані з нержавіючої сталі, що говорить про зносостійкість деталей. Підключити заливний шланг для посудомийної машини можна самостійно вручну без використання спеціальних інструментів.

  Як вибрати товар
  Перед оформленням заявки на заливний шланг для пральної машини у нас на сайті, врахуйте такі фактори:

  Кордони робочого тиску. Не беріть виріб нижче 20 бар, інакше шланг прослужить недовго. У приватних будинках система водопостачання влаштована складніше, тому краще вибрати елемент із вищим робочим тиском.
  довжина. Розтягувань та перегинів заливні шланги для пральних машин не витримають. Беріть рівно стільки, скільки потрібно для роботи. Не слід брати із запасом. Це неестетично, прибрати зайве не вийде, тому що радіус вигину шланга становить не нижче 50 см. Оптимальні розміри виробу дозволять заощадити на покупці (більше довжина = вище вартість) + не потрібно буде підганяти довжину при монтажі.
  Температура. Більш міцний шланг затоки для пральних машин здатний витримати до 100 ° С, інші моделі - не вище 90 ° С. Залежно від функціоналу, модель, здатна працювати на настільки високих перших показниках, може і не знадобитися під час експлуатації побутової техніки.
  Встановлювати заливний шланг на пральну машину бажано довіряти фахівцям, якщо ви не впевнені у своїх силах. Правильний монтаж – запорука збереження гарантії на виріб, функціональність та безпеку обладнання, якими не потрібно нехтувати.

  У каталозі нашого магазину SantehPlast можна купити заливний шланг для пральної машини стандартного типу, який підходить для будь-яких пральних та посудомийних машинок. Більше інформації про товар можна дізнатись у наших консультантів. Запрошуємо дилерів до взаємовигідного співробітництва. Зв'язок можна здійснити через email, телефон або через форму зворотного зв'язку.